Hledat

Partneři

Získané dotace

Společnost VELOSTEEL TRADING, a.s. za dobu svého působení zpracovala projekty podpořené z fondu Evropské Unie, aby zlepšila kvalifikaci svých pracovníků či technologické zázemí společnosti.

1. Odborný růst pracovníků VELOSTEEL TRADING, a.s.


V rámci rozvoje svého a svých zaměstnanců jsme realizovali v letech 2006 – 2007 projekt v rámci OPERAČNÍHO PROGRAMU ROZVOJ LIDSKÝCH ZDROJŮ projekt s názvem „Odborný růst pracovníků VELOSTEEL TRADING, a.s." který byl podpořen částku 496 618 Kč

Tento projekt byl spolufinancování Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR prostřednictvím ministerstva průmyslu a obchodu.


2. Výstavba průmyslové čistírny odpadních vod


V rámci omezení průmyslového znečištění v odpadních vodách v areálu společnosti VELOSTEEL TRADING, a.s. jsme v letech 2011 – 2012 realizovali projekt „Výstavby průmyslové čistírny odpadních vod“ a tím modernizovali technologickou část průmyslové čístírny odpadních vod.

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj a Státním fondem životního prostředí ČR v rámci Operačního programu Životní prostředí a byl podpořen částkou 4 792 500 Kč.".


3. Pořízení hydraulického lisu a pásových pil


V rámci rozvoje podnikání a konkurenceschopnosti společnosti VELOSTEEL TRADING, a.s. jsme v roce 2015 realizovali projekt „Pořízení hydraulického lisu a pásových pil“ a tím modernizovali technologii pro pracoviště tváření za studena. Tento projekt byl vyhlášen MPO ČR v rámci programu „Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost malých a středních podniků“ a byl spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj a byl podpořen částkou 1 326 150 Kč.4. Pořízení nového ŘS pro pokovovací automat a dvou reduktorů


V rámci snížení energetické náročnosti prostřednictvím modernizace výrobních zařízení ve společnosti VELOSTEEL TRADING, a.s. jsme v roce 2017 realizovali projekt „Úspory energie - Kotelna, obrobna a galvanovna“ pořízením nového ŘS pro pokovovací automat a také dvou reduktorů regulujících přepětí. Tento projekt byl vyhlášen MPO ČR v rámci programu „Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost “ a byl spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj a byl podpořen částkou 1 552 680 Kč.5. Pořízení 3 ks CNC obráběcích center


V rámci snížení energetické náročnosti prostřednictvím modernizace výrobních zařízení ve společnosti VELOSTEEL TRADING, a.s. jsme v roce 2018 realizovali projekt „Úspory energie - Optimalizace strojního parku“ pořízením tří nových CNC obráběcích center. Tento projekt byl vyhlášen MPO ČR v rámci programu „Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost“ a byl spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj a byl podpořen částkou maximálně 4 020 660 Kč.

VELOSTEEL TRADING, a.s. | 788 11 Loučná nad Desnou 126 | Česká republika | (+420) 583 302 211 | info@velosteel.cz

skrytý text