Hledat

Partneři

Získané dotace

Společnost VELOSTEEL TRADING, a.s. za dobu svého působení realizovala či připravuje realizaci několika projektů podpořených z fondu Evropské Unie pro zlepšení technologického zázemí společnosti či snížení energetické náročnosti výroby. Níže uvádíme aktivní projekty:

1. Pořízení hydraulického lisu pásových pil.


V rámci rozvoje podnikání a konkurenceschopnosti společnosti VELOSTEEL TRADING, a.s. jsme v roce 2015 realizovali projekt „Pořízení hydraulického lisu a pásových pil“ a tím modernizovali technologii pro pracoviště tváření za studena. Tento projekt byl vyhlášen MPO ČR v rámci programu „Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost malých a středních podniků“ a byl spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj a byl podpořen částkou 1 326 150 Kč.

2. Úspory energie - Kotelna, obrobna a galvanovna.


V rámci snížení energetické náročnosti prostřednictvím modernizace výrobních zařízení ve společnosti VELOSTEEL TRADING, a.s. jsme v roce 2017 realizovali projekt „Úspory energie - Kotelna, obrobna a galvanovna“ pořízením nového ŘS pro pokovovací automat a také dvou reduktorů regulujících přepětí. Tento projekt byl vyhlášen MPO ČR v rámci programu „Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost “ a byl spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj a byl podpořen částkou 1 552 680 Kč..

3. Úspory energie - Optimalizace strojního parku.


V rámci snížení energetické náročnosti prostřednictvím modernizace výrobních zařízení ve společnosti VELOSTEEL TRADING, a.s. jsme v roce 2018 realizovali projekt „Úspory energie - Optimalizace strojního parku“ pořízením tří nových CNC obráběcích center. Tento projekt byl vyhlášen MPO ČR v rámci programu „Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost“ a byl spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj a byl podpořen částkou maximálně 4 020 660 Kč.

4. Snížení energetické náročnosti VELOSTEEL Trading,a.s.


V rámci snížení energetické náročnosti prostřednictvím modernizace výrobních zařízení ve společnosti VELOSTEEL TRADING, a.s. v roce 2021 realizujeme projekt „Snížení energetické náročnosti VELOSTEEL Trading,a.s.“ spočívající v pořízení tří dvojic nových CNC obráběcích center. Tento projekt byl vyhlášen MPO ČR v rámci programu „Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost“ a byl spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj a byl podpořen částkou maximálně 7 566 100 Kč.

5. Úspory energie v technologii výroby součástek volnoběžky ve společnosti VELOSTEEL TRADING a.s.


V rámci snížení energetické náročnosti prostřednictvím modernizace výrobních zařízení ve společnosti VELOSTEEL TRADING, a.s. nám byl v roce 2021 schválen projekt „Úspory energie v technologii výroby součástek volnoběžky ve společnosti VELOSTEEL TRADING a.s.“ spočívající v pořízení dvou hydraulických lisů. Tento projekt byl vyhlášen MPO ČR v rámci programu „Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost“ a byl spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj a byl podpořen částkou maximálně 1 980 000 Kč. Termín realizace předpokládáme v roce 2022.

VELOSTEEL TRADING, a.s. | 788 11 Loučná nad Desnou 126 | Česká republika | (+420) 583 302 211 | info@velosteel.cz

skrytý text